Szkoleniowiec Sousa ogłosił w poniedziałek listę piłkarzy narodowej drużyny na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru reprezentantów odstrzelonych z reprezentacji naszego narodu!

Szkoleniowiec Sousa ogłosił w poniedziałek listę piłkarzy narodowej drużyny na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru reprezentantów odstrzelonych z reprezentacji naszego narodu!

O grze na turnieju rangi mistrzowskiej myśli spora ilość młodych chłopaków, których marzeniem życiowym są występy profesjonalne w nożną piłkę. Nożna piłka to w aktualnym momencie najbardziej popularna dyscyplina na całym świecie i nie jest to niespodzianką. Od lat młodocianych dzieci trenują po to, żeby w przyszłości rozgrywać mecze na najbardziej legendarnych stadionach do futbolu. Warto jednakże być pewnym tego, że droga do zostania zawodnikiem nie należy do prostych i żąda sporej liczby poświęceń. Chłopcy, którym się udało między innymi dlatego pobudzają często zazdrość ale i zarazem uznanie w gronie własnych znajomych. 24 ekipy rywalizować będą w Starego Kontynentu mistrzostwach, które zaczną się w przyszłym miesiącu. Znaczy to bez cienia wątpliwości, iż na kibiców piłkarskich czekają podwyższone przeżycia. Turniej europejskich mistrzostw trwać będzie przez miesiąc czasu, a więc z pewnością staniemy się odbiorcami bardzo dużej ilości trafień oraz spotkań piłki nożnej. W tym właśnie artykule z kolei chcemy się skupić na polskiej kadrze, gdyż trener Sousa zaprezentował kadrę na pojedynki Euro 2020.

Od długiego czasu prezentowanie listy piłkarzy na wysokiej rangi zmagania takie jak Mistrzostwa Świata oraz Euro pobudzić potrafi ogromne emocje w naszym kraju. Z reguły się pojawiały w takim przypadku niespodzianki, które nie wszystkim do gustu przypadły. Bardzo podobnie było w tej sytuacji. Bez cienia wątpliwości bardzo dużym zaskoczeniem, gdy szkoleniowiec Sousa Paulo ogłosił drużynę był brak w narodowym zespole Grosickiego Kamila, który przez bardzo długo stanowił siłę ofensywną naszej drużyny piłkarskiej. Piłkarz WBA od paru miesięcy nie gra trwale i to jest podstawowym powodem tego, iż selekcjoner Sousa nie chciał powołać Kamila do grupy zawodników drużyny narodowej na Euro 2020. Na papierze mamy bardzo drużynę narodową, która pojedynkować się może o świetny wynik na Euro 2020. Pozostaje nam w takim przypadku czekać na debiutancki pojedynek Starego Kontynentu mistrzostw, gdzie reprezentacja Polski będzie się mierzyć ze Słowacją.