Smutne zakończenie podróży Rafała Brzozowskiego z Eurowizją. Przedstawiona ze strony Rafała Brzozowskiego pieśń zbyt słaba na finał zawodów Eurowizji!

Smutne zakończenie podróży Rafała Brzozowskiego z Eurowizją. Przedstawiona ze strony Rafała Brzozowskiego pieśń zbyt słaba na finał zawodów Eurowizji!

Warto zdawać z tego sobie sprawę, iż nasza ojczyzna najczęściej nie zadziwiała widowni w trakcie zawodach Eurowizji. Zwykle naszego kraju najpotężniejszym dorobkiem jest zakwalifikowanie się do występu finałowego, w którym wywalczaliśmy końcowe miejsca. Eurowizję przełożono w roku ubiegłym, ponieważ rozprzestrzeniała się pandemia koronawirusa, która zatrzymała nie tylko Stary Kontynent, ale również resztę świata. Ambasadorem naszego kraju w trakcie zawodów Eurowizji został Brzozowski Rafał, który miał wprawić w zachwyt fanów muzyki piosenką pod tytułem "The Ride". Z wybrania przedstawiciela naszej ojczyzny wielu dziennikarzy nie było zadowolonych, jednakże ostatecznie do wymiany nie doszło. Szkoda iż kolejny raz z kolei byliśmy zmuszeni pożegnać się z turniejem Eurowizji szybciej, niż byśmy tego pragnęli. Brzozowski Rafał, który był naszym reprezentantem podczas turnieju Eurowizji nie przekonał do siebie europejskich telewidzów i z powodu tego został wyeliminowany na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego turnieju europejskiej piosenki.

Widzowie z naszego kraju na pewno są już bardzo znudzeni tego typu rezultatem. Powinniśmy mieć tego świadomość, iż "The Ride" a więc piosenka zaprezentowana ze strony Brzozowskiego była najzwyczajniej przeciętna. W tym utworze nie ma nic fascynującego, co mogłoby wprawić w zachwyt europejskich widzów. Jest to któraś z kolei edycja konkursu piosenki europejskiej, podczas którego przedstawiciel Polski nie ma możliwości dostać się do fazy finałowej. Od wielu lat dobieranie ambasadorów Polski na konkurs Eurowizji nie idzie Polakom zbyt dobrze i bez wątpienia możemy dostrzec to. Trzeba więc pokładać wiarę w tym, że w przyszłych latach nasz kraj zdoła zakwalifikować się do finałowej batalii o triumf w zawodach piosenki europejskiej. W tym przypadku naprawdę ważne jest to, by wytypować dobrego reprezentanta, który da radę zaczarować telewidzów europejskich. W sytuacji przeciwnej znowu nie będziemy mieli możliwości do finału w turnieju Eurowizji.