Remis na stadionie United. Fantastyczny wynik dla zespołu Milanu

Nie ma wątpliwości, iż piłka nożna to jedna z najmocniej popularnych sportowych dyscyplin na ziemi. Prawie że co dzień przed odbiornikami siada wielu sympatyków, którzy chcą obejrzeć swoich faworytów na boisku. I właśnie z tego powodu stworzone zostały różne zmagania, które gromadzą najbardziej uzdolnione ekipy w całej Europie. Aktualnie najchętniej oglądanymi zmaganiami jest Liga Mistrzów. To właśnie tam możemy oglądać najzdolniejsze drużyny ze Starego Kontynentu poprzedniego sezonu. Stworzona została jednak też Liga Europejska, gdzie rywalizują ze sobą delikatnie słabsze drużyny. To jednak nie oznacza, że Liga Europy jest niedobór pięknych akcji. Grane tam pojedynki niezwykle często są niezwykle emocjonujące i otrzymujemy okazję by zobaczyć mnóstwo trafień. W pisanym właśnie artykule chcemy się skoncentrować na meczu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z Milanem. To dwa kluby, które kiedyś odnosiły wygrane na kontynencie europejskim, a teraz koncentrują się nad zbudowaniem swojej siły.

Według sporej ilości specjalistów jest to jedna z najlepiej zestawionych par 1/8 finału rozgrywek Ligi Europy. Jedynym mankamentem tego starcia jest to, że sympatycy nie mogą podziwiać go na żywo z trybun. Piłkarze gości znacznie lepiej zaczęli ten mecz. Ekipa z Mediolanu miała ochotę błyskawicznie wykorzystać fakt, iż Manchester United słabo rozpoczął ten mecz. Milan w trakcie pierwszych piętnastu minut strzelił do bramki dwa razy. Te trafienia nie były jednak przyznane. Arbiter tego pojedynku dwukrotnie unieważniał bramki graczy z Mediolanu. Sympatycy przed ekranami telewizorów nie byli świadkami goli w premierowej połowie. Bardzo dużo emocji było natomiast w drugiej połowie. Druga odsłona znacznie pozytywniej rozpoczęła się dla Manchesteru United. Znów swoją fenomenalną predyspozycję pokazał Bruno Fernandes. Świetnie podał futbolówkę do Diallo, a ten bez większego kłopotu wpakował piłkę do bramki ekipy z Mediolanu. Zanosiło się na to, że gospodarze utrzymają lepszą pozycję do do zakończenia spotkania, jednak Milan dał radę doprowadzić do remisu pod koniec. Dla drużyny z Mediolanu trafienie strzelił Simon Kjaer i mecz skończył się rezultatem 1:1.